Home / Hlasujte Pro Svého Oblíbeného Hráče!

Hlasujte Pro Svého Oblíbeného Hráče!

Jedna z nejpopulárnějších lig, Bundesliga oslavila 24. srpna 60. narozeniny. Toto je vzpomínkový okamžik. Za tímto účelem Bundesliga oficiálně uspořádala akci, kde se hlasovalo pro vašeho oblíbeného hráče Bundesligy! Budete mít šanci vyhrát vstupenky, oficiální zápasové míče, podepsané Bundesliga Dresy a další!

V uplynulých 60 letech bylo v Bundeslize mnoho vynikajících fotbalových talentů nebo vůdců, na které se bude pamatovat díky jejich úžasným výkonům. Jsou mezi nimi útočníci, záložníci, obránci, brankáři atd. V současné době má funkcionář vybráno 25 útočníků a 25 záložníků a fanouškům stačí hýbat prsty, aby nasbírali hlasy pro tyto známé tváře. Příště budou vyhlášeni kandidáti na nejlepšího obránce a brankáře.

Pokud jste šťastný fanoušek, pak gratulujeme, získáte vzrušující ceny! Samozřejmě, pokud to potřebujete, můžete také přejít na oficiální stránky novinkaprofanousky.com. Jsme odhodláni poskytovat nejlepší kvalitu a nejdostupnější Fotbalové Dresy , abychom splnili vaše dlouhodobá očekávání!