Home / Nejtalentovanější Fotbalista Haaland

Nejtalentovanější Fotbalista Haaland

Haaland, mladý fotbalista z Norska, začal svou fotbalovou kariéru v norském klubu. Od té doby se připojil k rakouskému salcburskému týmu Red Bull, aby zahájil svou kariéru. Kvůli své úžasné síle v týmu Red Bull přestoupil během zimního přestupového období 2020 do německého týmu Borussia Dortmund a stal se hlavním útočníkem týmu v Dresy Borussia Dortmund Dětské . Haalandova síla z něj udělala jednoho z nejžhavějších útočníků evropského fotbalu. Jeho rychlost, síla a střelecké schopnosti jsou úžasné a je vzácným lídrem v bodování týmu. A Harlandovi je pouhých 23 let a jeho vyhlídky do budoucna jsou neomezené.

V létě 2022 se Harland připojil k Manchester City a stal se novou hvězdou týmu Manchester City, který vyhrál mnoho zápasů za Manchester City. Ve finále 8. bitvy Ligy mistrů UEFA v roce 2023 oblékl Haaland Dres Manchester City dětský a dovedl hráče k vítězství 7:0 nad Lipskem. Každý tým bude hrát podle svých nejlepších schopností. A Harland dal pět branek sám, což je dost na to, aby ukázal, že Harlandovy schopnosti jsou velmi dobré.

Vítězství v tomto zápase umožnilo Manchesteru City postoupit do čtvrtfinále Ligy mistrů. Jako útočník Manchesteru City má Haaland také mnoho fanoušků díky svým vynikajícím schopnostem a fanoušci si na jeho podporu koupili Dresy Manchester City Dětské . Jeho talent a síla byly oslavovány jako „budoucí superhvězdy“ a jsou považovány za jednoho z nejtalentovanějších hráčů současného fotbalu. Útočník Manchesteru City Haaland má slibnou budoucnost.