Home / Fanoušci Arsenalu Stále Nemají Rádi Kaie Havertze

Fanoušci Arsenalu Stále Nemají Rádi Kaie Havertze

Po remíze Arsenalu s Fulhamem se stal Kai Havertz největším terčem fanoušků. Původně zpráva o tom, že Arsenal letos v létě podepsal smlouvu s Kaiem Havertzem, fanoušky velmi znepokojila a nyní jeho výkon v nové sezóně neukázal svou cenu. Po celou sezónu je normální prohrát zápas, ale fanoušci Arsenalu by si neměli dovolit, aby nemohli vyhrát, když jsou vepředu.

Co Kai Havertzovi v těchto letech nejvíce chybí, může být stále Bayer 04 Leverkusen Dresy . V Premier League si příliš fanoušků nezískal. Změnu ve tváři Kaie Havertze zaznamenali i nadšení fanoušci. Od té doby, co vstoupil do Premier League, jeho tělo zhublo a oči vypadají apaticky. Otázka, proč Kai Havertz nosí Arsenal Dresy , zůstává pro Mikela Artetu nezodpovězena.

Uběhla tři kola Premier League a nezdá se, že by se síla Arsenalu příliš změnila. Přestože Arsenal letos v létě podepsal hráče jako Kai Havertz, Declan Rice a Jurrien Timber, fanoušci neviděli zlepšení síly týmu. V případě slabé síly Arsenalu v nové sezóně si incident s podpisem Kaie Havertze znovu stěžoval fanoušky. V tuto chvíli musí Kai Havertz překonat psychický tlak, jinak se pravděpodobně stane dalším Edenem Hazardem, který přešel do Realu Madrid z Chelsea.