Home / Tottenham's Struggle To Fill The Void Left Od Harryho Kanea

Tottenham's Struggle To Fill The Void Left Od Harryho Kanea

Ange Postecoglou a jeho tým z Tottenhamu zažili léto na horské dráze, poznamenané pozoruhodnými vzestupy a zničujícími minimy. Předčasný odchod ikonické postavy klubu, Harryho Kanea, hodil do jejich plánů obrovský klíč. Zatímco Tottenham prochází turbulentními následky Kaneova přestupu, diskuse o Fotbalové Dresy ustupují do pozadí naléhavé potřeby silného útočníka.

Nejváženější hráč klubu se ve svých 29 letech pustil do významného kroku a v řadách Tottenhamu zanechal zející díru. Poprvé po dlouhé době se tým ocitá bez skutečného hrotového útočníka, prázdnotu, kterou nelze ignorovat. Důsledky jsou obzvláště hrozné, když si uvědomíme, že Kane přispěl ke třetině jejich ligových gólů v posledních šesti sezónách Premier League. Jeho odchod, ke kterému došlo pouhý den před začátkem nové sezóny, problém ještě zhoršuje.

Dimitar Berbatov, bývalý útočník Tottenhamu, navrhl potenciální řešení. Navrhuje, aby jeho starý klub zvážil Romelu Lukaku, frontmana Chelsea, jako vhodnou náhradu za Kanea. Navzdory tomu, že ho Mauricio Pochettino vyřadil a vyřadil ze seznamu pro nadcházející sezónu, zůstává Lukaku hráčem Chelsea. Nicméně zvěsti o zájmu Juventusu a dalších klubů přetrvávají. Odchod Harryho Kanea, monumentální postavy, vyvolává otázky, kdo si oblékne Tottenham Hotspur Dresy a ujme se role ústředního bodu jejich útoku.

V současné době se zdá, že Tottenhamu chybí konkrétní pokrok při zajišťování nového podpisu. Přestupový orgán Ben Jacobs poukazuje na svůj zájem o Lautara Martineze, útočníka Interu Milán. Bohužel, Inter Milán se zdráhá rozloučit se s Martinezem a údajné vazby na Lukakua, dříve spojovaného s Chelsea a Interem Milán, postrádají podstatný základ.

Svízelná situace je nepochybně vážným problémem pro fanoušky Tottenhamu, kteří se potýkají se ztrátou svého rekordního střelce. Obrovská výzva nahradit Kanea, který byl klíčový v jejich ligových výkonech, je nepopiratelná. Je pozoruhodné, že Kaneův odchod zanechal Tottenham bez specializovaného středního útočníka, což je problém, se kterým se ve značném rozsahu nepotýkali. Tato situace podtrhuje naléhavost vyřešit jejich nápadný nedostatek před začátkem nadcházející sezóny.