Home / Manchester United Postoupil Do Semifinále FA Cupu 4:3 Liverpool

Manchester United Postoupil Do Semifinále FA Cupu 4:3 Liverpool

Čtvrtfinále Anglického poháru FA Cup 2023-24 zahájí vysoce sledované zúčtování, kde se doma utká Manchester United s Liverpoolem. V průběhu zápasu se obě strany střetly o gól. Obě strany v základní hrací době srovnaly 2:2. V prodloužení Elliott v Liverpool Fotbalové Dresy vstřelil branku Rudé armádě do vedení. Manchester United č. 10 Rashford úspěšně vyrovnal na 3-3. Ve 120. minutě hry vstřelil vítězný gól Amad Diallo, který přišel z lavičky. Manchester United nakonec porazil Liverpool 4:3 a úspěšně postoupil do semifinále FA Cupu. Před začátkem tohoto zápasu Liverpool silně postoupil v Evropské lize se skóre 11-2 ve dvou kolech, čímž si zachoval možnost bojovat o prvenství ve všech soutěžích. Výkon Manchesteru United v Premier League není ideální, mezi první 4 v tabulce je rozdíl 8 bodů. Přestože Manchester United hraje doma, lidé jsou obecně optimističtější, že Liverpool může vyhrát. Ostatně po celou sezónu má Rudá armáda vedená Kloppem výhodu z hlediska hráčské síly, taktické gramotnosti a soutěžního postavení. Nečekané je, že mladí hráči Manchesteru United předvedli v tomto utkání velmi dobré výkony. Změnili předchozí pokles a dokázali srovnat skóre, když se Liverpool jednou ujal vedení. A na poslední chvíli 21letý Amad Dialod vstřelil vítězný gól ve 120. minutě a vyhrál zápas. Všem fanouškům, kteří tento zápas sledovali, to přineslo vzrušující fotbalový svátek. Za zmínku stojí, že Anthony, který byl zpochybňován od doby, kdy oblékl Dres Manchester United , se v 87. minutě otočil a volejem vstřelil klíčový gól Manchesteru United a úspěšně srovnal skóre na 2:2. Je to poprvé, co Anthony skóroval doma od 9. března 2023, čímž skončilo 373denní bodové sucho doma.