Home / Liga Mistrů: Manchester City 1:1 Lipsko, Mahrez Dává Gól, Gwadiol Vyrovnává

Liga Mistrů: Manchester City 1:1 Lipsko, Mahrez Dává Gól, Gwadiol Vyrovnává

22. února, v prvním kole 1/8 finále Ligy mistrů UEFA, hrál Manchester City venku proti Lipsku Red Bull, remízou 1:1, utrpěl dvě po sobě jdoucí remízy. V prvním poločase Mahrez vstřelil 1 gól za Manchester City; ve druhém poločase Gwadiol v dresu Lipskahlavou vyrovnal skóre.

14. minuta Manchester City získal zprava rohový kop, Mahrez zajel míč do středu pokutového území, poté se hlavičkou prosadil Dias, ale Blasvic ho zachránil. 16. minuta Glarish postupoval s míčem, poté ho zezadu přehodil Schrager. Manchester City dostal setbol blízko horní části pokutového území, Mahrez ho převzal a vystřelil levou nohou, ale byl zblokován zdí. 18. minuta Bernardo Silva přihrál míč z pravé strany před pokutové území, Rodri na něj navázal a bez zastavení míč přímo vyrazil pravou nohou, ale příliš vysoko. 27. minuta Schrager chyboval, Glarish dokončil krádež, poslal průchozí přihrávku, Gundogan pak přihrál dopředu jdoucímu Mahrezovi, poté se Mahrez trefil ze vzdálenějšího rohu, Manchester City 1:0! 68. minuta Grealish se prosadil přímo ve středu hřiště, Harland si prostrčil míč na pravou stranu pokutového území, poté se z malého úhlu prosadil pravou nohou, ale těsně minul obranu. 70. minuta Lipsko zahrálo rohový kop zleva, Halstenberg centroval, Gwadiol se vymrštil vysoko a hlavou skóroval, Lipsko 1:1 Manchester City.

Manchester City vs RB Lipsko je to potřetí v Lize mistrů. V minulé sezóně Manchester City nejprve vyhrál doma 6:3 a poté prohrál 1:2 venku s RB Lipsko. Tentokrát chyběl De Bruyne kvůli zranění, Manchester City neprovedl 0 střídání, mnoho fanoušků v Fotbalové Dresy Manchester Citysi myslelo, že by to mohl být experiment trenéra Guardioly s novou taktikou.