Home / Premier League: Brentford 3-2 Fulham

Premier League: Brentford 3-2 Fulham

Brentford 6. března ve 26. kole Premier League porazil doma Fulham 3:2. Tato hra přiměla fanoušky, kteří nosíFotbalové Dresy Newcastle United , pocítit hrozbu umístění.Pinnock a Matthias Jensen vstřelili každý po 1 gólu, Ivan Toney vstřelil penaltu za Brentford. Solomon a Carlos Vinicius skórovali po 1 za Fulham.

3. minuta Mbeumo střílel z bezprostřední blízkosti, ale minul. 6. minuta Pinnock v dresu Brentford s číslem 11 vystřelil a skóroval v pokutovém území, Brentford 1:0! 16. minuta Mbeumův přímý kop trefil tyč. 35. minuta Trestný kop Ivana Tonyho zasáhl rám dveří a vyskočil. 39. minuta Pereira z přímého kopu trefil branku. Pak skóroval hlavou Solomon v dresu číslo 11 Fulhamu, Fulham 1:1! 53. minuta Issa Diop podkopl v pokutovém území Christiana Nellgaarda, byla nařízena penalta. Ivan Toney to vzal a skóroval, Brentford 2-1! 69. minuta Ivan Toney vystřelil ze středního pásma, ale příliš vysoko. 85. minuta Mathias Jensen se prosadil a skóroval, Brentford 3:1! 99. minuta Carlos Vinicius skóroval před brankou, Fulham 2:3.

Aktuálně se Fulham umístil na 7. místě s 39 body ve 25 zápasech a výkon týmu daleko předčil očekávání. Hráč Fulhamu Mitrovic zatím vstřelil 11 branek a je na 5. místě. Brentford se umístil na 9. místě s 35 body z 23 zápasů. Hráč Brentfordu Ivan Toney vstřelil 14 gólů a řadí se na 3. místo v lize. Brentford prohrál pouze 1 ze svých 12 domácích zápasů v této sezóně.