Home / Liga Mistrů: Manchester City 1:1 Bayern, Bayern Mimo

Liga Mistrů: Manchester City 1:1 Bayern, Bayern Mimo

19. dubna, druhé kolo čtvrtfinále Ligy mistrů, Bayern Mnichov doma remizoval Manchester City 1:1, s celkovým skóre 1:4, cesta Bayernu Ligou mistrů skončila, zatímco Manchester City pronikl do Champions ligy počtvrté, v semifinále se střetnou s Realem Madrid, který nadchl jak fanoušky vFotbalové Dresy Manchester City , tak ty vFotbalové Dresy Real Madrid .

18. minuta Harland měl dobrou příležitost, ale podrazil ho Upamecano. Rozhodčí přímo udělil červenou kartu, ale zrušil, protože VAR potvrdil, že Harland byl v ofsajdu. 35. minuta Gündoğan prudce vystřelil, ale zastavil ho Sommer. Upamecano dostal žlutou kartu za házenou a Manchester City dostal penaltu, ale Harland ji minul. 57. minuta De Bruyne přihrál Harlandovi, jeho rychlý pohyb způsobil, že Upamecano ztratil rovnováhu, poté skóroval Harland, Manchester City 1:0! 80. minuta Akanjiho házená dala Bayern penaltu, dal ji Kimmich, Bayern 1:1.

Tato hra byla plná "vůně střelného prachu" s 9 žlutými kartami. Manažer Bayernu Tuchel dostal dvě žluté karty a byl vykázán z kurtu. V této sezóně Bayern vypadl z Ligy mistrů az Německého poháru a pouze 2 body před Dortmundem v tabulce Bundesligy, což trápí mnoho fanoušků vFotbalové Dresy FC Bayern Mnichov .