Home / Kariérní Skvrna?

Kariérní Skvrna?

Neymar hrál v Evropě 10 let, opustil Evropskou ligu ve věku 31 let a podepsal Al-Hilal. Zpráva poukázala na to, že Al-Hilal připraví velkou konferenci a číslo 10 fotbalové dresypro Neymara.

Někteří věří, že odchod do Riyadh Crescent bude skvrnou na Neymarově kariéře. Víte, Neymar a Pele se dělí o nejlepšího střelce brazilského národního týmu. Vyhrál zlatou olympijskou fotbalovou medaili, kterou Brazílie nikdy předtím nezískala, a jeho úspěchy jsou neoddiskutovatelné. Přesto, odchod z evropského fotbalu do Saúdské Arábie ve věku 31 let jako jeden z nejnadanějších hráčů znamená, že Neymar je daleko od toho, aby mohl dosáhnout více.

Neymar přijel do Paříže, aby dosáhl cíle vyhrát první titul PSG v Lize mistrů v historii a Zlatý míč. Nicméně ve Francii po šest let nedostal brazilský reprezentant, který nosil číslo 10 Paris Saint-Germain dresy, to, co chtěl. Nyní se Neymar rozhodl zamířit do Saúdské Arábie a stal se jedním z nejlépe placených hráčů v zemi. Toto rozhodnutí nutně vyvolá vzrušené diskuse mezi fanoušky a médii, přijďte a zanechte svůj názor!