Home / Hráči Manchesteru United Vynikají Na Mistrovství Světa Ve Fotbale

Hráči Manchesteru United Vynikají Na Mistrovství Světa Ve Fotbale

Benfica bude hrdá na výkony mladých hráčů na mistrovství světa ve fotbale, zatímco Manchester United bude z výkonů svých hráčů zmatený. Harry Maguire byl pouze na lavičce Manchesteru United, ale v anglické fotbalové reprezentaci byl v dobré formě. Je v Dresy Anglie nějaké zvláštní kouzlo? Ale i další hráči Manchesteru United si v národním týmu vedli dobře.

V posledních dvou sezónách nebyl výkon Harryho Maguirea v Manchesteru United vynikající a dokonce se stal předmětem posměchu fanoušků. Od svého návratu do anglické fotbalové reprezentace je však jeho výkon ve hře velmi dobrý. Harry Maguire je již důležitým defenzivním hráčem anglického národního fotbalového týmu a má schopnost pomoci národnímu týmu postoupit. Dvojitý spoluhráč Harryho Maguirea Marcus Rashford, oba s národním týmem a Manchester United. Mnoho fanoušků nevidělo výkon 25letého Ronalda na mistrovství světa ve fotbale, ale viděli výkon 25letého Marcuse Rashforda na mistrovství světa ve fotbale. Také Casemiro, který přišel do Manchesteru United z Realu Madrid, byl také na lavičce vedle Cristiana Ronalda a Harryho Maguirea. Jejich Dresy Manchester United je často zakrytý náhradní vestou, ale na mistrovství světa ve fotbale mají dobrý výkon.

Vedení Manchesteru United musí vážně uvažovat o rekordu týmu, ale výkony hráčů v národním týmu jsou velmi dobré. Je to chyba hráčů Manchesteru United? Je to také taktický problém s hlavním trenérem Erikem ten Hag v této sezóně a náhradníci týmu hráli dobře na mistrovství světa ve fotbale. Smysl pro čest a víra národního týmu je pro hráče největší motivací a Manchester United by měl upravit i soudržnost hráčů.