Home / Lewandowski Konečně Chápe Messiho Potíže

Lewandowski Konečně Chápe Messiho Potíže

Lewandowski měl loni po předávání Zlatých glóbů nepříjemný románek s Messim. V té době věřil, že Messi ukradl jeho Zlatý míč díky popularitě a hlasování. Pak jsem šel do Barcelony v letním okně a také jsem si myslel, že Barcelona by mohla získat více hlasů od reportérů.

Když přišel do Barcelony, Lewandowski, který se stal majitelem nového dresy FC Barcelonač. 9, si uvědomil, že to není tak dobré, jak si představoval. V rozhovoru Lewandowski pochválil Messiho za změnu fotbalu. Může to být proto, že Lewandowski konečně pochopil, že Messi vedl tento barcelonský tým, který vstoupil do období úpadku, a zajistil, aby se tým kvalifikoval do skupinové fáze Ligy mistrů, což je docela dobrý výsledek. Musíte vědět, že po ztrátě Messiho byla Barcelona dvě po sobě jdoucí sezóny mimo skupinovou fázi Ligy mistrů.

Messi, který trénuje v dresy Argentina, může být také velmi překvapen Lewandowského chválou na něj. Bitva křivd mezi Polskem a Argentinou, kterou okolní svět očekává, by neměla být vidět. Lewandowski převzal iniciativu a projevil svou přízeň a obávám se, že také chápe, že mistrovství světa ve fotbale zahájí fiasko, až se setká s Argentinou.