Home / Dětský Dres Ronaldo "Samozřejmě, Je To Jiné Prostředí A

Dětský Dres Ronaldo "Samozřejmě, Je To Jiné Prostředí A

Dětské Dresy Ronaldo  "Samozřejmě, je to jiné prostředí a příchod do Anglie vyžaduje období adaptace, ale myslím, že Emerson se s tím dokázal vypořádat. Kdykoli to jde, sleduji ho a modlím se za něj. šťastný a hrdý.

"Chci, aby i nadále věřil svým snům s pokorou a vytrvalostí. Věřím ve světlou budoucnost pro něj a může být i nadále zdrojem hrdosti pro nás všechny."

Mezitím se Giovanni soustředí na svou vlastní kariéru, když dosáhne své řeči. Chce se prosadit ve špičkovém fotbale v América Mineiro, klubu, který již dříve viděl Tosta, éder Aleixa, Gilberta Silvu, Freda a Danila oblékat zelenočerné triko.

Giovanni ukazuje, že nejen na Emersona mohou být jeho rodiče hrdí, protože na jeho cestě získal dvě významná ocenění, a také on si svůj fotbal užívá víc než kdy jindy.

"Ano, je to určitě zdroj hrdosti. Když jsem Levné Dresy Na Fotbal  dostal nabídku z Ameriky, věděl jsem, že mám zodpovědnost nosit to triko," dodal. "Je to klub s velkou tradicí a vlastníkem krásného příběhu. Doufám, nadále přispívat, aby mohly vzniknout nové kapitoly tohoto krásného příběhu.