Home / Paris Těsně Porazila Soupeře

Paris Těsně Porazila Soupeře

Ve 24. kole Ligue 1 nastoupila Paris Saint-Germain doma proti Lille. Neymar a Mbappe vstřelili góly za méně než 20 minut. Jenže pařížská obrana, která měla tak nádherný začátek, často chybovala a Lille ji obrátila. Neymar také odešel ze hřiště zraněný. V kritickém okamžiku dvakrát skóroval Mbappe, aby vyrovnal skóre, a v závěrečné přestávce Messi vstřelil přímý kop jako bůh a pomohl Paříži vyhrát zápas 4:3. Tato hra je velmi kritická pro Paříž, která utrpěla sérii tří proher v různých soutěžích. Messi, Neymar a Mbappé všichni oblékli Dres Paris Saint-Germain a objevili se v základní sestavě. Jejich vzhled fanoušky nezklamal. Za necelých 20 minut od zahájení se ujali vedení 2:0, ale tento stav neměl dlouhého trvání. Paris poté upadla do pasivní pozice a pařížští hráči nedokázali míč uchopit. Obranná řada dělala průběžné chyby, byla soupeři hnána ke třem gólům v řadě a Neymar se zranil a odešel ze hřiště. V případě vedení 2:3 vstřelil Mbappé gól Paříži v 88. minutě na 3:3. Messi vytvořil v nadstaveném čase volný kop v pokutovém území a osobně se penaltou ujal vstřelení branky. Na konci zápasu má Paris Saint-Germain 57 bodů, 7 bodů před druhým Monakem a nadále vede průběžné pořadí Ligue 1. Vítězství v tomto utkání včas zvedlo morálku týmu. Jako fanoušek doufám, že ho Neymar ještě uvidí na hřišti v Paris Saint-Germain fotbalové dresy s číslem 10 v zápase 2. kola Ligy mistrů s Bayernem. Pokud jde o Mbappeho a Messiho, myslím, že jim můžeme vždy věřit a poděkovat jim za to, že nám přinesli tak úžasnou hru.