Home / Jadon Sancho Je Zpět, Aby Pomohl Man United Remízou 2:2 V Leedsu

Jadon Sancho Je Zpět, Aby Pomohl Man United Remízou 2:2 V Leedsu

Jadon Sancho vstřelil vyrovnávací gól, když Manchester United v napínavém zápase Premier League na Old Trafford posbíral ze dvou gólů na remízu 2:2 s Leeds United. Leeds, vedený ošetřovatelem Michaelem Skubalou, skóroval v první minutě úvodní půle a třetí ve druhé, než se o body rozdělili Marcus Rashford a Sancho. Sancho, který nastoupil v Fotbalové Dresy s United 2:0, vyrovnal (70) poté, co se spojil s Lukem Shawem nalevo, když viděl, jak Marcus Rashford vede úroveň hostí (62) svým 20. gólem ve všech soutěžích v této sezóně. .

United byli bez Casemira na návštěvě svých historických rivalů, protože Brazilec byl v sobotu vyloučen proti Crystal Palace. Usilovali o 14. domácí výhru v řadě proti rivalovi Leeds, který začátkem týdne vyhodil Jesseho Marsche, ale hosté šokovali Old Trafford, když se během dvou minut ujali vedení přes Wilfrieda Gnonta. Utkání se hrálo v závratné rychlosti po celých 90 minut, protože poločas příliš nenarušil frenetické tempo. Druhý poločas začal stejně jako ten první, další brzký gól hostů. Tentokrát to byl tři minuty po přestávce Raphael Varane s vlastním gólem v Manchester United Dresy .

Erik ten Hag kritizoval své hráče za to, že nebyli připraveni na boj a postrádali zodpovědnost, ale pochválil „geniálního“ Sancha, který nastoupil po přestávce. Výsledkem je, že United propásnou šanci na body s druhým City, zatímco Leeds se posunul o bod pryč z pásma sestupu, ale nyní v osmi ligových zápasech nevyhrál. Mužům Ten Hag se pozdě nepodařilo zajistit všechny tři body, ale návrat prodloužil jejich neporazitelnost ve všech soutěžích na pět zápasů. Tyto dva týmy se znovu spojí na Elland Road za pouhé čtyři dny, protože přeložený zápas vede k lichým ligovým bitvám back-to-back.