Home / Góly A Asistence Kevina De Bruyna Vyhrál Zápas

Góly A Asistence Kevina De Bruyna Vyhrál Zápas

Manchester City v roce 2024 musí vyhrávat každý zápas v Premier League, jinak pro něj bude těžké získat titul mistra v řadě. Návrat Kevina De Bruyna zlepšil sílu Manchesteru City. Pep Guardiola se stále obává, aby se Kevin De Bruyne stal začínajícím hráčem a doufal, že se jako náhradník pomalu přizpůsobí intenzitě hry. Při výhře Manchesteru City 3:2 nad Newcastlem United se díky návratu Kevina De Bruyna proměnil konečný stav ve vítězství.

V 69. minutě hry Pep Guardiola přivedl Kevina De Bruyna, aby nahradil Bernarda Silvu. Kevin De Bruyne si váží každé příležitosti obléknout Fotbalové Dresy a nastoupit jako náhradník a chápe dobré úmysly Pepa Guardioly. Během pěti minut po návratu vstřelil Kevin De Bruyne svůj první gól od svého comebacku asistencí Rodriho. Všichni fanoušci Manchesteru City věnovali Kevinu De Bruyneovi nejvřelejší potlesk a děkovali mu za jeho úžasný výkon.

Každé zranění je pro hráče obrovskou psychickou zkouškou a Kevin De Bruyne opět oblékl Manchester City Dresy a statečně zůstal sám sebou. Později v prodloužení Kevin De Bruyne ještě jednou asistoval Oscaru Bobbovi, který přišel na lavičku, ke skórování a Manchester City oficiálně vyhlásil vítězství. Jediná škoda pro Manchester City v tomto zápase je, že se zranil a odešel brankář Ederson Moraes. Je také nepostradatelnou posilou týmu.