Home / Futbalove Dresy Barcelona Zajtra Musíme Začať Odznova

Futbalove Dresy Barcelona Zajtra Musíme Začať Odznova

Futbalove Dresy Barcelona  Zajtra musíme začať odznova a prejsť na ďalší. Je to dôležitý týždeň s tromi silnými tímami. Skúsime tento krátky čas s regeneráciou, uvidíme, kto sú, čo sme v hre urobili, keď sme tam hrali, predstavte si, čo môžeme urobiť, aby sme hrali lepšie a porazili ich.

¡° Toto je jediná obava počas týchto troch dní po výhre v Swansea. Je to tak, ako to je

Prečo je Tottenham dôležitý? Okrem neuveriteľnej víťaznej série sa séria City ¡¯ tiahne ešte o ďalších sedem zápasov po ich porážke 2:0 so Spurs v novembri.

City dominovalo v držaní lopty, ale boli zachytení gólmi z protiútokov od Heung-Min Sonand Giovani Lo Celso.

Son aj Kane sú k dispozícii na zápas na Etihad Stadium a Guardiola si dáva pozor na ich hrozbu počas prestávky a neverí, že ich remíza v polovici týždňa v Evertone bude nevýhodou, aj keď ich porážka 5:4 pôjde do predĺženia. .

Ďalšie čítanie Trojnásobné víťazstvo Futbalové Dresy S Vlastným Menom  Man City je späť – štvornásobok nie je ani zďaleka nemožnýManchester City sa zapísal do histórie anglického futbalu 15. víťazstvom v rade „Už sme šampiónmi“ – Guardiola sarkasticky varuje hviezdy Man City