Home / Alvarez Dvakrát Skóroval A Pomohl Manchesteru City Vyhrát 3:1

Alvarez Dvakrát Skóroval A Pomohl Manchesteru City Vyhrát 3:1

Liga mistrů 2023-24 konečně začala. Jako vítěz Triple Crown minulé sezóny přitáhl Manchester City debut v Lize mistrů silnou pozornost mnoha fanoušků. Proti slabší Crvené zvezdě Bělehrad však Guardiolův tým před prvním poločasem gól skutečně inkasoval. Naštěstí se ve druhém poločase dvakrát prosadil Alvarez, který oblékl Fotbalové Dresy s číslem 19, a kapitán Rodri skóroval, aby pomohl Manchesteru City zvrátit skóre. Manchester City, který v Lize mistrů neprohrál 14 zápasů, opět vyhrál novou sezónu Ligy mistrů 3:1 na dobrý začátek. Alvarezovy schopnosti jsou velmi komplexní, ať už jde o rychlost, techniku nebo přihrávku. Alvarez bude v nové sezóně obsazovat výchozí pozici a bude klíčem k ofenzivě týmu. Jeho vynikající výkon také vyvolal u fanoušků velká očekávání. I když bylo mnoho hráčů zraněno, Manchester City v nové sezóně přesto vyhrál 6 po sobě jdoucích vítězství. Vítězství týmu bylo nezastavitelné. Výkon mladých hráčů, jako jsou Alvarez a Foden, způsobil, že lidé plní očekávání ohledně budoucnosti Manchesteru City. Těšte se, že budou zářit i v dalších zápasech a přidají nové legendy do Dresy Manchester City ! Kromě dobrého startu Manchesteru City v Lize mistrů byla soutěž mezi jednotlivými týmy v první hrací den Ligy mistrů v podstatě taková, jaká lidé očekávali. Gigant La Ligy Barcelona, gigant portugalské Superligy Porto, šampion Eredivisie Feyenoord, gigant francouzské Ligue 1 Paris Saint-Germain a další silné týmy mají dobrý start do Ligy mistrů. Sílové trendy hlavních týmů jsou v zásadě jasné a možná skutečně krutá bitva začne až ve vyřazovacích kolech.