Home / Lionel Messi Trpí Nadměrnou Pozorností Francouzských Médií

Lionel Messi Trpí Nadměrnou Pozorností Francouzských Médií

Francouzská média budou plná chvály na hráče, které mají rádi, ale nebudou skrývat hráče, které nenávidí. Lionel Messi je jedním z hráčů, které francouzská média nemají ráda. V poslední době se mu dostává nadměrné pozornosti médií. Velká část přitažlivosti Dresy Paris Saint-Germain pochází od Lionela Messiho, jehož komerční hodnota pro tým nebyla uznána.

Poté, co koncem loňského roku skončilo mistrovství světa ve fotbale, fanoušci Paris Saint-Germain jasně odmítli postoj Lionela Messiho. Fanoušci, kteří přenášejí reprezentační porážku do Ligue 1, výkon Lionela Messiho neustále popírají. Lionel Messi se připojil k Paris Saint-Germain v první sezóně a o jeho soutěžním postavení lze skutečně pochybovat. Lionel Messi v této sezóně našel v týmu svou nejlepší formu, ale fanoušci vůči němu stále mají spoustu předsudků. Paris Saint-Germain v osmifinále Ligy mistrů UEFA vynechal čtvrtfinále, ale fanoušci věřili, že klíčem k prohře je Lionel Messi. Nepočítali s tím, že fotbalové zápasy vyžadují týmovou spolupráci a zásadní je i taktický systém hlavního trenéra. Tým agentů Lionela Messiho byl zklamán falešnými zprávami ve francouzských médiích a nebyl dostatečně respektován, aby hvězdě poskytl dostatečný respekt.

Přestupový expert Fabrizio Romano zveřejnil na sociálních sítích falešné zprávy o Lionelu Messim. Konečným bodem jednání o obnovení smlouvy s Lionelem Messim nejsou peníze, ale budoucí plány Paris Saint-Germain. Přestože zadní strana Dresy Messi není klasickou desítkou, jeho globální vliv nebude jen ve Francii. Evropský fotbal nechal Cristiana Ronalda odejít, aby se rozhodl pro Saúdskou profesionální ligu, chtějí nyní vidět Lionela Messiho? S odchodem Cristiana Ronalda a Lionela Messiho pozornost La Ligy vážně upadla a Ligue 1 ovlivní sledovanost také odchodem Lionela Messiho.