Home / Futbalove Dresy Barcelona "Spôsob, Akým Sme Hrali Proti

Futbalove Dresy Barcelona "Spôsob, Akým Sme Hrali Proti

Futbalove Dresy Barcelona  "Spôsob, akým sme hrali proti lopte, bol celý zápas na ich polovici (Palace). Bol som pozitívne prekvapený."

Rangnick sa po prestávke snažil zo všetkých síl udržať intenzitu svojho tímu a bolo vidieť, ako divoko gestikuluje rukami na postrannej čiare, keď hľadal riešenie, ako rozobrať hostí Patricka Vieiru.

Bývalý šéf RB Lipsko predstavil Masona Greenwooda a Anthonyho Elangu z lavičky v snahe oživiť jeho útok, no napokon to bol Fred, kto poskytol moment mágie, ktorý United požadovali.

Výstrel brazílskeho reprezentanta v curlingu z 20 yardov si od jeho nového manažéra vyslúžil oslavnú ranu, keďže domácich fanúšikov poslali do vytrženia tí najnepravdepodobnejšie skórujúci hrdinovia.

Napriek víťazstvu to nebolo dokonalých 90 minút od United. Bol tu však jasný pokrok, a to, že sa so svojimi hráčmi prvýkrát stretol len pred 48 hodinami, je toľko, koľko si Rangnick mohol želať.

Kontrola, ktorú požadoval vo svojich programových poznámkach, tam určite bola, pretože David de Gea bol len zriedka skúšaný na ceste k získaniu prvého čistého konta United na Old Trafford od apríla a s po sebe idúcimi ligovými víťazstvami po prvý raz od septembra to bol boj o vrchol. -štyri finišy sú pred tým, čo vyzerá ako zhovievavý priebeh.

Rangnickova revolúcia sa začala a znamenia Futbalový Dresy Pre Deti  sú povzbudivé pre všetkých, ktorí majú vzťah k Manchestru United.