Home / Dres PSG S Vlastnym Menom On A Bell Boli Na Etihad

Dres PSG S Vlastnym Menom On A Bell Boli Na Etihad

Dresy PSG S Vlastnym Menom  On a Bell boli na Etihad Stadium, aby videli, ako Reds minulý týždeň zdolali Manchester City. Sú pravidelnými účastníkmi Anfieldu, ale ich život sa točí okolo návštevy zápasov každý večer v týždni, či už ide o Ligu majstrov alebo Liverpool County Premier.

"Nemohol som byť iný," hovorí Coleman. „Nemôžem sa stýkať s ľuďmi, ktorí nie sú nadšení pre futbal. Nedáva mi to zmysel."

Teraz sa myšlienky môžu obrátiť do budúcnosti. Coleman chce titul s Accym, samozrejme, ale okrem toho musí začať plánovať League One, kde by mohli v budúcej sezóne čakať takí hráči ako Sunderland. Leto so sebou prinesie vzrušenie, ale aj ťažké rozhodnutia.

"Jedným z mojich veľkých problémov bude zabezpečiť, aby moja hlava prevážila moje srdce, pokiaľ ide o nábor hráčov," priznáva. „Tendenciou bude udržať si každého, pretože sa mu darilo tak dobre, ale reálne nie každý bude dosť dobrý na to, aby urobil krok vyššie.

"Úprimne, toto je práca, na ktorú sa vôbec neteším!"

Dodáva: „Pozeral som veľa League One, Detské Dresy Futbalové  chodím do Wiganu, keď môžem, pretože Paul Cook je môj dobrý priateľ. Nevidím veľký rozdiel medzi spodným koncom ligy 1 a horným koncom ligy 2.